Skip to content

Skautský ples 2024

Srdečně Vás zveme na tradiční ples střediska Junáka v Hořicích v pátek 15. března 2024. K tanci a poslechu bude hrát oblíbené Ego Retro Music. Vstupenky v předprodeji jsou k dostání pouze online.

Ponořte se do tance s námi!

Kdy: v pátek 15. března 2024 od 20 hodin

Kde: Dům kultury Koruna v Hořicích

Vstupné: 200 Kč online předprodej / 250 Kč na místě

Prodej vstupenek

Zvýhodněný předprodej vstupenek probíhá pouze online prostřednictvím e-mailu ples@junakhorice.cz. Klasické vstupenky v předprodeji nenajdete, budou k dostání pouze na místě za cenu 250 Kč . Při zakoupení vstupenky v předprodeji se u vstupu na ples prokážete unikátním QR kódem v telefonu nebo na Vámi vytištěné papírové vstupence.

Jak koupit vstupenky na ples v předprodeji?

  1. Na plánu sálu si vyberte místo (místa) a vyplňte poptávkový formulář níže. Pozor - plán sálu má dva listy - hlavní sál a přísálí.
  2. Na Vámi uvedený e-mail dostanete potvrzení, zda jsou místa pro Vás rezervována a pokyny k zaplacení. Mějte strpení. Vaše poptávky vyřizujeme do 3 pracovních dnů.
  3. Rezervace je platná 5 dní (nejpozději však do 14.3.2024). Pokud do té doby nebude částka za vstupenky uhrazena, rezervace je zrušena a poptávaná místa jsou opět uvolněna do prodeje.
  4. Po zaplacení obdržíte e-vstupenku / e-vstupenky na Váš e-mail. Při vstupu na ples se prokážete QR kódem v mobilu nebo Vámi vytištěnou přílohou e-mailu.

Do kdy si mohu koupit vstupenku v předprodeji?

Digitální vstupenku za cenu 200 Kč je možné zakoupit v předprodeji do předposledního dne plesu, tedy do 14. března 2024 do 20 hodin.

Bude možné zakoupit vstupenku na místě?

V den plesu bude možné u vstupu zakoupit papírovou vstupenku za cenu 250 Kč.

Poptávkový formulář