Skip to content

Projekty

Provoz střediska se neobejde bez finanční podpory. Jsme rádi, že můžeme využít dotací, příspěvků a darů. Velmi děkujeme především Městu Hořice, Královéhradeckému kraji, Ústředí Junáka a MŠMT za podporu činnosti.

krajhk

V majetku střediska se nachází dva objekty - klubovna Na Pile v Hořicích a skautská základna chata Junák ve Velké Úpě. Pravidelná údržba je velmi nákladná a žádá si časté investice.

Rok 2018

Dotace Královéhradeckého kraje byly použity na provoz chaty Junák (elektrická energie, palivové dřevo, revize spalinových cest, odvoz odpadu) a na provoz klubovny Na Pile (odvoz odpadu, revize spalinových cest).

Rok 2017

Dotace Královéhradeckého kraje byly použity na provoz chaty Junák (elektrická energie, palivové dřevo, revize spalinových cest) a na provoz klubovny Na Pile (odvoz odpadu, revize spalinových cest).

Za přispění Města Hořice byl zakoupen velký stan na společenské aktivity na táborech.

Z programu Strategie 2022 v oddílech bylo financováno vybudování a vybavení kuchyňky v klubovně Na Pile.

 

Rok 2016

V klubovně Na Pile byly díky dotaci MŠMT opraveny kamenné parapety pod okny vyměněnými v předchozím roce a na chatě Junák natřena střecha, opraveno vodovodní potrubí a vyměněn dřez v kuchyni.

dscf5253 dscf5156 dscf5293-2

Dotace Královéhradeckého kraje byly použity na provoz chaty Junák (elektrická energie, palivové dřevo, revize spalinových cest) a na provoz klubovny Na Pile (odvoz odpadu, revize spalinových cest).

Rok 2015

V roce 2015 došlo díky dotaci MŠMT k výměně oken v klubovně Na Pile. Na Chatě Junák byly opraveny a vymalovány velké klubovny.

klubovna fotografie0052

Dotace Královéhradeckého kraje jsme použili na provoz chaty Junák (elektrická energie, uhlí, dřevo, revize spalinových cest, čištění septiku a likvidace odpadních vod).

Rok 2013

Na chatě Junák byly díky dotaci MŠMT vyměněny trámy, provedeno odvodnění, opravena západní opěrná zeď a byl opraven elektrický rozvod.

V klubovně Na Pile byl z příspěvků Městu Hořice opraven plot a byl zakoupen materiál na výrobu podlážek do podsadových stanů pro letní dětské tábory.

Z dotací  Královéhradeckého kraje byl pořízen sporák na tuhá paliva a matrace do postelí na Chatě Junák. Dále byl opraven plot v klubovně Na Pile a provedeny revize spalinových cest a opraven elektrický rozvod na Chatě Junák.

kamna1