Skip to content

Základny

Klubovna Na Pile

Máchova 576, Hořice

Klubovna se nachází v Hořicích v Máchově ulici (za ZŠ Na Habru směrem na Hrachovec, cca 5 minut od autobusového nádraží, 30 minut od vlakového nádraží). V základně jsou klubovny dětských oddílů, sklady materiálu, umývárna s WC (bez sprchy) a kuchyňka (rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, dřez s teplou vodou, základní nádobí). Topí se v kamnech na tuhá paliva v každé klubovně zvlášť. Na spaní půjčíme matrace.

Prostory klubovny je možné pronajmout jiným oddílům či střediskům po dohodě. V případě zájmu se ozvěte e-mailem na info@junakhorice.cz.

Chata Junák

Velká Úpa 46, Pec pod Sněžkou

Chata12020528_920151668020340_1444661104_o Junák se nachází v obci Velká Úpa poblíž Boudy Jany a Chaty Míly, asi 6km od vrcholu Sněžky. Je uprostřed Krkonošského národního parku, ideální výchozí místo na výpravy i malé vycházky po horách. V zimě lze jít lyžovat na Portášky nebo na Pěnkavčí vrch, běžkařské trati vedou kolem chaty.

Pronájem prostor je možný až pro 28 osob, chata nabízí šest čtyř- až šestilůžkových pokojů, koupelnu s WC a sprchou, kuchyňku (sporák, trouba, rychlovarné konvice, mikrovlnná trouba, ledničky, běžné nádobí), tři společenské místnosti, ping-pongový stůl, sklep, venkovní posezení.

Pro rezervace a další informace napište e-mail na chata@junakhorice.cz nebo volejte večer mezi 18.-20. hodinou na telefon 732 250 589 (STS).

Poptávkový formulář